Křišťálový lustr vám díky svíčkovým LED žárovkám bude ještě dlouho a úsporně svítit

0 Comments

Máte doma nějaký zdobný rustikální lustr, třeba po babičce? Pokud právě zvažujete, co s ním podniknete, tak ho rozhodně nevyhazujte. Může vám totiž doma udělat ještě velkou službu. Právě tyto nepřehlédnutelné zdobné svítidla se nyní vracejí do módy!

křišťálový lustr

Všichni je moc dobře známe z různých zámků a z divadel. Jsou blýskavé, nepřehlédnutelné a plné broušených cinkajících kousků skla, které nám dají zabrat především při vánočním úklidu, kdy chceme mít všechno vymydlené a nablýskané. Nicméně mimo to, že nám takový lustr v jednom období v roce přidá o něco práce navíc, může být skvělou ozdobou interiéru, které by byla věčná škoda se vzdát.

Na takové rustikální kousky už v prodejnách svítidel nenarazíte, a pokud si chcete podobný originál k sobě domů opatřit, budete muset projít nemálo obchodů se starožitnostmi a vysázet na stůl minimálně několik tisíc korun. Takže pokud podobný lustr vlastníte, můžete si být jisti tím, že má svou hodnotu, jak z historického, tak z estetického hlediska.
dekorace z křišťálového skla

Navíc, k tomu, abyste si jej mohli pověsit doma pod strop, rozhodně nepotřebujete interiér zařízený ve starém, rustikálním stylu. Ba naopak, tato svítidla mezi lidmi důvěrně známé jako „křišťálové lustry“ si skvěle rozumí i s moderními jednoduchými interiéry. Takže neváhejte a ozdobte s nimi svou domácnost, ať už chcete být trendy, milujete starožitnosti anebo jste prostě originální.

A pokud se náhodou bojíte, že do takového svítidla neseženete odpovídající žárovky, tak rozhodně nemějte strach. Výborně se do něj hodí svíčkové LED žárovky . Ty se od klasických LED světelných zdrojů, jaké máte běžně ve svých pokojích, liší pouze svým typickým tvarem. Jinak jsou stejně jako všechny ostatní LED žárovky maximálně výkonné a úsporné najednou.

Jak je tedy vidět, tak křišťálový lustr se může stát skvělou ozdobou vašeho interiéru, aniž byste kvůli němu museli podniknout jakékoli speciální opatření.