Pro každého to pravé

0 Comments

V poslední době se doslova roztrhl pytel se všemi možnými nabídkami v oblasti bankovnictví. Zejména, pokud se jedná o půjčky nebo hypotéky. Je to logické. Banky většinou zadlužené klienty nevyslyší, a tak by byl ten, kdo nutně potřebuje peníze, v koncích.

schválení

  • Ale právě proto, že se u nás objevila celá spousta různých poskytovatelů finančních prostředků, je potřeba pečlivě rozvažovat a vybírat, abychom si nezpůsobili do budoucna další nežádoucí potíže.

Prvním hlediskem, podle kterého se můžete při výběru svého budoucího poskytovatele finanční pomoci řídit, je rozdělení produktů do různých skupin. Pokud by se poskytla naprosto stejná hypotéka každému žadateli, asi by tu bylo něco špatně. Jednotlivé finanční produkty prostě musejí být na míru každému z nás.

Přimhouříme oko nad registry

Jednou z možností, jak vyřešit své problémy s penězi, je americká nebankovní hypotéka. Jak bylo řečeno, každý produkt by měl být pro jednu cílovou skupinu. Jestliže jste podnikatel, pak jste tu správně. Tady vám totiž mohou nabídnout podnikatelský úvěr, který bude určen pro potřeby vaší firmy.

dolary

  • Můžete si například
    • refinancovat některé nevýhodně uzavřené půjčky anebo prostě jen dlouhodobě čerpat svůj úvěr.

Tato hypotéka je určena především pro ty klienty, kterým banka odmítla poskytnout v této oblasti své služby. Mohlo to být například z důvodu záznamů v některém registru dlužníků. U nebankovních institucí jsou většinou nastaveny podmínky s větší tolerancí. Jestliže jsou vaše záznamy jen drobnějšího charakteru, pak můžete počítat s úrokovou sazbou už od čtyř procent. Pro klienty, kteří jsou na tom trochu hůře, se vyšplhají na sedm procent. Vše je ale vždy řešeno individuálně, a proto je dobré kontaktovat některého odborníka, který vám vše vysvětlí a nastolí vám všechny dostupné možnosti, se kterými byste mohli počítat.