Dřevené postele jsou kvalitní i krásné. Jak je vybírat?

0 Comments

Kvalitní postel je zárukou i kvalitního spánku. Bez spánku by naše tělo jen těžko mohlo fungovat a ve své posteli bychom se všichni měli cítit pohodlně a bezpečně. Zdravotně nezávadný materiál a dlouhá životnost by měly být také samozřejmostí. Jak si zajistit ten nejlepší spánek?
v posteli nejen spíme, ale také relaxujeme

Postele z masivu hrají hlavní roli

Dřevěné postele jsou tím nejlepším, co si pro sebe můžete zvolit. Hodí se jak pro spaní dospělých osob, tak i pro děti. Dřevěný materiál je stoprocentně přírodní a tím pádem také nezávadný. Kvalita postelí z masivu závisí na typu dřeva, ze kterého je postel vyrobena. Nejčastěji se na jejich zhotovení využívá smrkové, bukové a dubové dřevo. Přičemž to smrkové je nejméně tvrdé a pro každodenní spaní se tak hodí nejméně. Buk a dub jsou mnohem tvrdší a tím pádem i odolnější vůči poškrábání a jinému typu poškození. Určitě vám také začnou vrzat. Vypadají stále krásně i po letech každodenního používání a sladit se dají s každým typem nábytku a hodí se každého interiéru nezávisle na stylu, ve kterém je vybaven.
Rám postele je základnou všeho ale kvalita spánku se odvíjí také od výběru vhodného roštu a samozřejmě i matrace. Postele z masivu je nejvhodnější kombinovat se stále oblíbenějšími pružnými lamelami. V konečném výsledku tak získáte kvalitní oporu pro své záda. Už tak nikdy nebudete muset vstávat ráno s pocitem úporné bolesti zad po probdělé noci.
vám ani vašemu mazlíčkovi se nebude chtít vstávat

Při výběru postele se nebojte myslet jen na sebe

Ať už vybíráte jednolůžko nebo manželskou postel, je velmi důležité, abyste se v posteli cítili pohodlně, a aby splňovala všechny vaše požadavky. Nebojte se chtít jen to nejlepší a za kvalitu si klidně i připlaťte, protože tato investice se vám v budoucích letech rozhodně vrátí. Robustní konstrukce dřevěných postelí v kombinaci s kvalitním roštěm a také matrací vám zaručí spánek jako v bavlnce.