Celoroční mobilní dům můžete mít hned a za skvělou cenu

0 Comments

Celoroční mobilní dům může být skvělý způsob, jak si zajistit samostatné bydlení na vlastním, byť třeba na malém pozemku, a to za naprosto bezkonkurenční cenu, která je na trhu s bydlením velkou revolucí. Znáte snad jiný způsob, jak bydlet pod vlastní střechou za cenu do jednoho miliónu korun? A to jediné, čím se takový mobilní dům liší od běžného bydlení v rodinném domě, je velikost podlahové plochy srovnatelná s malými městskými byty. Pokud tedy víte, že vám takový prostor k životu bohatě postačí a váš účet neoplývá zbytečnými milióny, tak neváhejte a opatřete si vlastní bydlení, po jakém už dlouho toužíte.
Mnoho informací o mobilních domech najdete snadno na internetu, ale ještě lepší je poznat tyto stavby osobně – přímo v centru vzorových domů, kde si je můžete zvenčí i zevnitř důkladně prohlédnout a nechat si zodpovědět veškeré dotazy zkušenými pracovníky.

klíče

Pořízení takového mobilheimu má ovšem ještě řadu dalších výhod, takže skvělou cenou to celé ještě zdaleka nekončí.
Velkou výhodou je jistě to, že k umístění mobilního domu na vybraný pozemek nepotřebujete žádné úřední povolení. A to platí jak v případě rekreačních, tak celoročně obývaných objektů. Vyhnete se tak nepříjemnému obíhání úřadů, dlouhým časovým prodlevám a různým správním poplatkům. A přirozeně ušetříte i za projektovou dokumentaci, která je ke stavbě běžného domu potřeba. Výrobce vám hotový dům přiveze speciálním vozidlem a usadí jej na vámi určené místo – a vy se bezprostředně poté můžete nastěhovat do svého nového domova, neboť vše důležité bude dovezený mobilní dům obsahovat – a bude vypadat přesně tak, jak jste si jej objednali.

nemovitost

Navíc, pokud nesháníte celoroční bydlení, ale toužíte pouze po objektu k sezónní rekreaci, tak i z tohoto hlediska je mobilheim tou pravou a velice levnou volbou, protože sezónní rekreační dům není zateplený, a tak je ještě více levný.