Překvapení

0 Comments


Pro všechny milovníky vodních sportů je ideálním dárkem pozvání na pohodový výlet na raftu. Po trase řeky s překrásnými scenériemi pískovcových útesů a skal. Kterou zvládají i začínající vodáci. Velkou výhodou je možnost zapůjčení potřebné výbavy. A nácvik v ovládání raftu instruktorem. Po doplutí do cíle je zábavné odpoledne vyplněno návštěvou lázeňského městečka. Ve kterém je možné v místních hospůdkách okusit místní speciality. A na zpáteční cestu vyměnit rafty za elektrokola. Na kterých se po nové cyklostezce dopravíte zpátky do startovního místa. S příjemným pocitem zábavně prožitém dni plném krásných zážitků.

Zábava na řece

Dárkový poukaz nabízející strávit jeden den u koní přivítají všichni, kteří mají tato zvířata v lásce. A rádi si vyzkoušejí nejen základy péče o ně. Krmení, uzdění či sedlání. Ale zároveň se dozví o typech koní a rovněž jaké jezdecké styly existují. A tyto si posléze vyzkoušejí. Součástí tohoto zábavného dárku je individuální jezdecký trénink. Který dá zakusit, jak se člověk v sedle cítí. A že to bývá vesměs zážitek na celý život. Pro mnohé i začátek nového hobby. Velkou výhodou tohoto dárku je možnost ho věnovat dětem. Pro které je připravena v případě nepříznivého počasí i krytá hala. Ve které mohou nabýt svoje první zkušenosti v jízdě na koni. Pro menší děti to bývají, vzhledem k velikosti, poníci.

Úniková hra

Úniková hra Star Wars je vítaným dárkem především pro dorůstající děti a jejich kamarády. Ale příjemně u ní může zažít zábavné odpoledne i celá rodina. Protože ji mohou hrát až čtyři hráči najednou. Hra Star Wars přináší příběh ze vzdálené Galaxie, ve které spolu soupeří temné síly s těmi dobromyslnými. Čímž jsou vtaženi všichni hráči do bitvy. Ve které je jediným cílem najít cestu pro vítězství spravedlnosti nad lstivostí. Dobrodružný scénář je natolik zábavný, že strhne jak děti, tak dospělé k hodinovému zápasu při záchraně života. Jedinečná je i možnost porady s roomasterem během hry. Tak týmovou hru zhodnotit po ukončení.