To se vám v minulém roce povedlo vyřešit

0 Comments

Nakoupili jste a nechali zapojit náhradní topidla na dřevo. Koupili jste také haldu nařezaných špalků z břízy, která rychle prosychá, takže se s ní dá po několika měsících sušení topit. Díky tomu jste mohli si celou zimu přitápět. Ale letos chcete udělat radikální krok a to nechat váš dům důkladně z venku zateplit kvalitní izolací. Už sháníte potřebnou firmu na tento úkol. A sháníte také finanční prostředky na tuto akci. Do vaší banky jste již byli jednat, aby vám umožnili získat úrok na venkovní zateplení vašeho rodinného sídla.

před rekonstrukcí

Ale tady jste narazili na neochotu, pracovníci banky vám tolik potřebný úrok na zateplení neschválili. Asi se ptáte, zda bankovní zaměstnanci mohli mít k takovému pro vás negativnímu kroku nějaký důvod? Jistě, že mohli. Nemusely se bankovním zaměstnancům zdát výše vašich výdělků. Popřípadě mohli zjistit, že máte v bankovním registru nějaký záznam. Mohlo se jednat o nezaplacení nějakého pojištění, či také opoždění s platbou. V bance se k vám obrátili zády, ale to nevadí. Vy totiž víte, co nyní uděláte, požádáte totiž o půjčku tam, kde máte velkou jistotu a možnost uspět. A to bez zbytečných průtahů a papírování. Ano, správně, jedná se o nebankovní společnost, kde máte šanci uspět. Konkrétně se jedná o hypotéky bez registru

po rekonstrukci

Musíte splnit povinnost, kterou je to, že musíte dát do zástavy či ručení uvedené nebankovní společnosti nemovitost. To vyžadují všechny finanční společnosti v tomto sektoru. Může se jednat o komerční nemovitost, ale také i o pozemek, nebo i byt. Pro společnost se jedná o takovou záruku, že jejich klienti budou svou hypotéku splácet. Samozřejmě, až budou půjčené peníze splacené, bude nemovitost, kterou se ručilo, tohoto ručení zbavena. Takže moc neváhejte, hodně lidí v letošním roce bude své domy zateplovat a firem, které to dělají, moc není.