Nynější způsob zábavy

0 Comments

Moderní pohled na to, co se pokládá za zábavu, se s přibývajícími roky značně změnil. Divit se tomu nemůžeme, protože je čím dál více potřeba dopřát si i špetku vzrušení než jen pouhý smích. Pokud se chcete alespoň na malou chvíli odpoutat od povinností v práci nebo v běžném životě a okusit to, jak se dopracovat k zážitku, na který budete dlouho vzpomínat, rozhodně neseďte doma na gauči, ale navštivte https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-praha/.

otazníky

Ať nejste na hru sami

Abyste se postarali o perfektní program nejen pro sebe, ale i pro vaše přátelé, nejlepším možným způsobem, jak tomu pomoci je zapojit jich do únikové hry. Až 5 hráčů je potřeba k tomu, abyste se přiblížili k cíli vyřešit hádanku, která nebude tak jednoduchá, jak si myslíte. Pokud však toužíte po tom, zpestřit si volné chvíle s vašim protějškem, můžete hru absolvovat i ve dvou.
Z hlediska finanční stránky se vám však vyplatí, když si pobyt v únikové místnosti dopřejete ve společnosti lidí – s největším počtem hráčů. A pochopitelně i z psychického hlediska, kdy se můžete přesvědčit o tom, že více lidí znamená větší porci zábavy a odreagování.

Zvolte si typ hry, která vás dostane

Místnost zvaná Enigma vám nabízí zahrát si hned 2 typy her, které se podstatně od sebe liší a tím pádem vám můžou zabezpečit 2 odlišné napínavé děje, ve kterých se budete trápit s tím, jak vyřešit hlavolamy a dostat se k indiciím, které vám pomůžou uniknout ven.

labyrint

Hra zvaná Samara je zaměřená na film „Kruh“ a pro její dokonalé prožití a současně i získání přesného přehledu o tom, co po vás bude požadovat, je potřeba shlédnout tento film nebo zavzpomínat na detaily, když jste ho už viděli.
Další lákavou hrou je „Dvojitý agent“, při kterém se rozhodně zapotíte, protože se bude jednat o hádanku, která vám nebude zpočátku vůbec jasná. Přijďte i vy na kloub tomu, jak to ve skutečnosti je a vyřešte společně šifry, které tam na vás čekají.