Když nemá podnikatel peníze

0 Comments

Nevěřte tomu, že mají soukromí podnikatelé vždy na růžích ustláno. Těmto se sice skvěle daří, když jejich živnost prosperuje, jenže jakmile se karta obrátí, začínají těžkosti, jaké si nepodnikající jedinec často ani nedokáže představit. A to proto, že takový podnikatel musí usilovat nejenom o to, aby si momentálně vydělal na živobytí, nýbrž musí uživit i své zaměstnance a ještě se postarat o to, aby měla jeho firma perspektivu i do budoucna.

A to jsou věru nesnadno zvládnutelné úkoly. Protože jak to zvládnout, když je jedna kapsa prázdná a druhá vysypaná?

platební karty

Jistě, řešením by mohla být půjčka. Jenže… Kde ji za takové situace vzít? Kde bude slavit se svou žádostí o půjčku někdo, kdo není schopen prokázat, že ji bude za všech okolností schopen vrátit? Kdo nemůže doložit ani dobře vypadající daňové přiznání, ani dostatečně vysoké příjmy a dost možná ani čisté registry dlužníků, absenci hrozby exekuce a podobně?

Někdo takový se v bankovních domech s pochopením nesetká. Jistota je přece jenom jistota. A tak tam dotyčný zřejmě neuspěje a odejde s nepořízenou.

A tím, kdo mu nakonec pomůže jeho firmu spasit, se tak nejspíše stane až hypotéka bez dokládání příjmů Nebankovní hypotéky, která nabízí zájemcům tu výhodu, že u ní na jejich solventnosti zase až tak moc nezáleží.

eura bankovky

V případě této nebankovní hypotéky je třeba pouze vlastnit nemovitost, jež by se dala do zástavy coby záruka toho, že vše bude v pořádku splaceno, plus příjmy stačící aspoň na uhrazení těch nejnižších možných splátek. Kdo dokáže toto nabídnout, má v podstatě své jisté. Tedy podnikatelský úvěr, který je bez jakýchkoliv poplatků předem schvalován do čtyřiadvaceti hodin od podání žádosti v podobě vyplnění online žádosti a zaslání snímků nemovitosti určené k zastavení.

Jak snadné tu jenom je získat 50 – 70 procent odhadní ceny oné nemovitosti a jaké jsou přitom ideální podmínky! To podnikateli v nesnázích sotva někdo jiný nabídne.