Práce z pohodlí domova

0 Comments

Chodíte do zaměstnání či podnikáte, ale přesto byste http://www.lanzhot.cz/meli-byste-vedet-1/ si rádi něco přivydělali bokem? Na provozování svých koníčků, na kroužky dětí nebo chcete ušetřit na kvalitní dovolenou? Pak je tu řešení. Pracujte z domova. Pokud se vrátíte domů a několik hodin jen tak prosedíte u televize nebo proklábosíte s kamarádkou, zvažte, zda využíváte čas efektivně. Jak se říká čas: „Čas jsou peníze.“ A je to fakt. Co takhle u toho sledování oblíbeného pořadu i něco tvořit? Firma Selvintech s.r.o. je pro všechny aspoň trochu manuálně zručné lidi. Nabízí práci z domova, u které jste vlastním pánem. Vy si sami určíte výši své odměny. Je jen na vás, kolik si dáte doma bokem do obálky.

korále

Selvintech s.r.o.

Selvintech s.r.o. se specializuje na prodejhttps://www.dekorativni-ozdoby.cz/ a drobných předmětů. Především prodává vánoční ozdoby a věci s vánoční tematikou. Lze si nechat cokoliv vyrobit na zakázku. Je možno i zakomponovat logo vaší firmy apod. Jedná se o ruční výrobu. Takže co kus, to originál. Výrobky vytváří maminky na mateřské, důchodci, studenti. Prostě kdokoliv kdo má chuť.

Jak to funguje

Na začátku si zakoupíte sadu korálků. Z té pak tvoříte první výrobky. Na výběr jsou hvězdice a andělíčci. Než se vám povede první pěkný kus, pár jich zkazíte. Ale tak je to s každou prací. Jen chybami se člověk učí. Pevná vůle, praxe a ochota na sobě pracovat z vás udělá dobrého výrobce dekorativních předmětů a ozdob. Selvitech s.r.o. si od vás pak výrobky převezme a prodá je. Prodává se v zemích EU. V současné době zde stoupá poptávka na trhu po ručních věcech. Pak už jen připíše peníze na váš účet.

hvězdička

Máte-li zájem zařadit se k zaměstnancům Selvintechu s.r.o. napište na jejich email o spolupráci. Kontakt a další podrobnosti jsou sepsány na jejich stránkách. Vše vám bude vysvětleno. Na otázky odpovězeno. Nedejte na hanlivé diskuse na internetu a přesvědčte se na vlastní kůži.