Erotická masáž, která vás bude bavit – proč si zajít na masáž intimních partií?

0 Comments

Na masáže chodíme rádi, odpočineme si u nich, zbavíme se stresu i bolestí a odcházíme jako někdo jiný. Zkuste i jinou než klasickou masáž a nebudete litovat.

Erotická masáž, která vás bude bavit – proč si zajít na masáž intimních partií?

Erotická masáž rozhodně neznačí něco nemravného a zakázaného. Naopak můžete si ji vychutnat o samotě ale klidně i v páru. Není se za co stydět, jde o velice příjemnou a přínosnou masáž, která vám pomůže zlepšit sexuální život, zbaví vás stresu i studu a navíc si u ní neobyčejně dobře odpočinete. Jako bonus se můžete těšit na uspokojení a následné zcela přirozené vyvrcholení.

pexels-photo-3773667

Vyzkoušet se má všechno

Erotické masáže Praha 2 vám přinesou uvolnění, úlevu, sexuální uspokojení a také nové zkušenosti. Rozhodně si ale tyto masáže nepleťte se sexuálními službami. K žádnému fyzickému aktu lásky během masáže rozhodně nedojde, masérka využívá výhradně své ruce, a pokud si to přejete nahá se k vám tiskne, abyste mohli prožít ještě větší vzrušení a užít si lepší zážitek z celé masáže. Masérka se samozřejmě snaží dovézt muže k uspokojení ale pouze svýma rukama, k vyvrcholení pak může dojít i nemusí a záleží jen na vás, kolikrát nebo kdy během masáže to bude. Stydět se rozhodně nemusíte za nic.

Masérka může být v průběhu nahá nebo ve spodním prádle, na vaše přání s vámi může a nemusí absolvovat koupel, která probíhá před samotnou masáží ale i po ní. Všechno doprovází velmi komorní a intimní atmosféra, používány jsou vonné oleje na tělo a okolo svítí svíčky, což povzbuzuje celkové vnímání.

pexels-photo-3773659

Vemte sebou i partnerku

Taková masáž ale není určená pouze pro muže. Užít si ji mohou také dámy, ty pak mají na výběr buď masérku, nebo statného a šikovného maséra. V nabídce salónů jsou ale i párové masáže, kdy se můžete takto eroticky naladit i společně se svým partnerem. Mimochodem pro partnerský život má masáž intimních partií skutečně významný vliv. Můžete se naučit lépe vnímat své tělo a také potřeby. Můžete se konečně uvolnit a zjistit, že orgasmy mohou přinášet mnohem více, než jste si doposud mysleli.

Jestliže trpíte na trémy a jste hodně stydliví, právě tohle vám pomůže se všech ostychů rychle zbavit.