Zamlouvají se více ženám auta nebo motorky?

0 Comments

Někteří muži často přemýšlejí nad tím, jestli by sbalili ženu na auto nebo na motorku. Nedá se ale jednoznačně odpovědět, protože některé ženy preferují auta a jiné zase motorky. Pokud chce tedy muž udělat dojem, nebude mu zbývat nic jiného, než se dané ženy nenápadně zeptat, jestli se jí více líbí auto nebo motorka a na základě toho poté vše zvážit.

Jestliže vám žena například řekne, že má ráda motorky, určitě nemusíte udělat hned to, že poběžíte do obchodu a nějakou motorku si ihned zakoupíte, abyste na ženu udělali dojem tím, jaký stroj máte. Pokud by se navíc stalo, že by něco takového na ženu dojem neudělalo, je možné, že byste na konec byli naštvaní.

auto s motorkou

Stejně tomu tak je v případě auta. Pokud se vám podaří od ženy zjistit, jaká značka auta se jí líbí, také rozhodně nemusíte běžet do prvního bazaru, kde si auto, které se dané ženě líbí, zakoupíte, abyste jí mohli vozit autem, které se jí líbí.

Stává se, že když se nějaký muž zamiluje do ženy, opravdu se snaží udělat vše proto, aby na ní udělal co největší dojem a může to někdy zajít dokonce tak daleko, že se muž rozhodne ženě to, co se jí líbí, zakoupit. Jsou ženy, které něco takového nebudou chtít přijmout, ale jsou i takové, které si rády něco takového vezmou.

pěkná motorka

Pokud se žena rozhodne, že na základě něčeho takového s vámi začne mít vztah, pak věřte, že to nebude jednoduché, protože jsou ženy, které jsou toho názoru, že když od muže dostaly velice pěkné auto nebo motorku, jistě dostanou zase něco drahého a pěkného, co se jim bude líbit. Na něco takového je potřeba dávat pozor, protože věřte, že by to nemuselo dopadnout dobře.

Někteří muži se nechají ženami natolik ovlivnit, že jsou schopni jim dát opravdu cokoliv, jen proto, aby daná žena fungovala s daným mužem. Je ale potřeba něco takového dostatečně promyslet, aby se na konec nestalo, že skončíte bez střechy nad hlavou a peněz, jelikož vše utratíte za danou ženu.