Zábava na svatbě

0 Comments

Blíží se váš den D. Konečně se stanete manželkou svého vyvoleného a chcete, aby si svatební hostinu užili všichni: vaši hosté, rodina i kamarádi. Pojďme se podívat na nejlepší tipy, jak si užije váš svatební den opravdu každý.
SVATEBNÍ TOMBOLA
Probíhá na plesech, tak proč ne na vaší svatbě? Navíc je to skvělý způsob, jak si vydělat nějaké penízky, které vám pomůžou velkolepou svatbu zaplatit. Do tomboly můžete dát cokoliv, fantazii se meze nekladou, puzzle pro pokročilé (strouhanku), křížovky, sladkosti, čínské polévky a spoustu dalších. Nemusí jít o hodnotné věci, jde přece hlavně o zábavu.
čichající novomanželé
FOTOKOUTEK
Na svatbách se hodně fotí, skoro na všech je profesionální fotograf, ale co když se hosté chtějí vyfotit sami a užít si u toho legraci? Připravte jim fotokoutek. Můžete ho vybavit několika rekvizitami, které budou určitě při focení hojně využívány a vám tak zůstane nádherná vzpomínka na váš nejkrásnější den.
SVATEBNÍ STROM
Jde o malovací aktivitu. Vyberte velikost plátna a nakreslete strom. Větve můžeme popsat příjmením vaší rodiny, přidat větev „přátelé“, které se budou dále větvit a podobně. Svatebčané potom vezmou inkoust, nebo si vyberou barvu a na svoji větev otisknou svůj prst.
PROSIONÁLNÍ ZÁBAVA
Nechcete na svojí svatbě organizovat tolik zábavy, nebo tím zatěžovat svědky? Tak si najměte profesionálního baviče, sdělte mu svoji představu, a o zbytek se postará on, vy a vaší hosté se budete už jen bavit!
svatba v lese
HÁZENÍ SVATEBNÍ KVĚTINOU
Tahle klasika nikdy neomrzí! Nevěsta svolá všechny svobodné slečny, které se za ní postaví do hloučku. Pak už se jen hází svatební kytice. Slečna, která má to štěstí a květinu chytí se do roka bude vdávat.
POZNÁVÁNÍ NEVĚSTY ČI ŽENICHA
Právě jste se vzali a dokážete se poznat i poslepu? Nevěstě nebo ženichovi se zavážou oči a mezi několika lidmi musíte najít a rozpoznat svůj milovaný protějšek.