Sídlo pro s.r.o.

0 Comments

Domácnost

Abychom mohli vykonávat nějakou výdělečnou činnost dlouhodobě, tak nemůžeme jen tak vydělávat a nikomu o tom neříct, protože finančnímu úřadu by se to jistě nelíbilo. Proto je zapotřebí jít legální cestou a na zákony si dávat pozor. Pro začínajícího podnikatele je výhodné jít cestou OSVČ, protože je o něco snazší. Samozřejmě se nevyhnete také řadě starostem, na které jste sami a nevyřeší je za Vás zaměstnavatel. Při zakládaní živnosti musíme vyplnit řadu údajů, kdy mezi nimi je i sídlo. Zde se lidé ptají, jestli sem můžeme zapsat naši nemovitost, ve které bydlíme.

moderní kanceláře

Je to nejlevnější možnost a skutečně to jde za dodržení jistých podmínek, když nepotřebujeme ke své činnosti žádné speciální prostory a pracujeme hlavně doma. Problém je v tom, že sídlo je úzce spojené s firmou, takže kdyby nám podnikání nevyšlo a začala exekuce, tak nám můžou zabavovat věci doma, protože exekutoři někde peníze vymáhat musí.

Pronájem sídla

Můžeme si pronajímat kancelářské prostory, které zároveň zapíšeme jako sídlo, akorát musíme počítat s tím, že náklady jsou to poměrně dost vysoké, takže z finančního hlediska se to většinou nevyplatí, hlavně pokud pracujeme sami. K pronájmu ještě musíme připočítat cenu za energie a podobně. Jak to tedy vyřešit? Ideální je virtuální sídlo ostrava, protože to můžeme mít legálně zapsané jako sídlo své společnosti, ale při tom za něj dáme pár stovek měsíčně a nemusíme se o nic víc starat.

prosklené kanceláře

Zároveň nám sem chodí pošta, což je právě jedou z podmínek, které nám udává zákon. Jakmile nějaký balíček přijde, tak dostaneme upozornění na email a jak budeme mít čas, tak není problém si jej vyzvednout. I když název je virtuální sídlo, tak se jedná o reálnou budovu s recepcí, takže zajistí plnohodnotné služby. Společnost Vám klidně může zřídit samotnou živnost, s čímž bude váš start společnosti snadnější.