Saďte na krásu dřeva

0 Comments

Na našem trhu se dá vybrat mnoho různých druhů nábytku. Od běžného z laminátu, z dřevotřísky, ze dřeva. Při pořizování nábytku hraje roli nejenom finanční stránka, ale i podle toho, jestli si někdo chce pořizovat běžný moderní nábytek nebo chce klasiku, jež je spojená z funkčností a krásou. Pro ty, kteří chtějí mít svůj domov zařízený alespoň některými originálními kusy nábytku, těmto lidem chceme nabídnout indický nábytek z masívu, který vyniká perfektní řemeslnickou prací. Dřevo, z kterého se tento nábytek vyrábí, je z palisandru nebo manga. Toto tvrdé, exotické dřevo, vyniká svou kvalitou a velmi zajímavou kresbou a barvou těchto dřevin. Proto každý kus tohoto nábytku je skutečným skvostem. A v tom tkví jeho výjimečnost. Pokud si prohlédnete naše webové stránky FURNITURE – masívní indický nábytek, máte možnost si v klidu prohlédnout naši nabídku. Nabízíme vám skutečně luxusní nábytek vyrobený špičkovou kvalitou v rustikálním stylu. Podívejte se například na překrásné konferenční stolky se šuplíky, které jsou vyrobeny v rustikálním designu a jsou navíc i praktické.

masivní konferenční stolek se šuplíky a odkládací plochou

A v případě, že vás některý kus nábytku zaujme tak, že o něm začnete uvažovat, jak by vynikl ve vašem bytě, máte možnost si ho na našem e-shopu objednat. Je samozřejmé, že vám v případě zájmu zodpovíme jakékoliv vaše dotazy. Například, že byste potřebovali jiný rozměr nebo by se jednalo o jiný tón dřeva, než je na našich stránkách inzerován v našem e-shopu.

konferenční stolek se šuplíky

Nabízíme nejenom jednotlivé kusy masívního nábytku, ale též celé kompletní kolekce tak, aby odstíny byly nejenom sladěné s citem, ale pomůžeme i s rozměry, které budete potřebovat.

Rustikální styl nábytku – pod tím se dá představit kus staré romantiky, která byla a je i v současnosti tvořena lidmi, kteří dřevo milují a mají neskutečně šikovné ruce. Rustikální styl zahrnuje především velmi kvalitní materiál – dřevo a velmi dobře odvedenou řemeslnickou práci.