Nenuďte se doma, jeďte s dětmi za zábavou!

0 Comments

Pokud chcete svým dětem udělat velikou radost, zkuste je vzít do některého zábavního parku. Najdete je v každém kraji naší republiky. Zde najdete tipy na některé z nich.
 
Jste z Prahy? To znamená, že máte velký výběr a vaše děti můžou časem otestovat všechny.
Jedním nejzajímavějších je například Žirafa, který patří mezi největší v ČR. Pyšní se největší dětskou prolézačkou v Evropě!
Jestli jste rodičem pořádného skokana, vezměte ho do největšího parku s trampolínami HOP Arény v Čestlicích.
 dráha pro motokáry
Ale nejen v Praze mají ty nejlepší parky. Třeba Jižní Čechy se mohou pochlubit zábavním parkem Panda, rozlohou největší v Jižních Čechách se spoustou atrakcí, překážek a trampolín. Potom také Hopsáriem v Českých Budějovicích. To pro změnu největší zastřešený park široko daleko.
 
Ve Východních Čechách se také nebudete nudit. Čeká na vás nekončící zábava ve Fly Zone Parku v Hradci Králové. Na své si přijdou jak ti nejmenší, tak i jejich rodiče.
A kdyby vám to nestačilo, zajeďte se podívat i do parku Tongo. Díky jeho tematickému vzhledu si v něm si budete připadat jako v někde uprostřed oceánu.
 
Zamiřte za zábavou i na Vysočinu. Například v Jihlavě najdete největší park pod střechou – Robinson. Na spoustě atrakcí budou děti řádit až do večera.
Pokud jste zastáncem spíše poučných a zážitkových areálů, Bystřice nad Pernštejnem nabízí centrum Eden. Se svými dětmi se naučíte tvořit jako se to dělalo kdysi. Zkuste si vyrobit mýdlo, naučte se řezbářství nebo poznejte zvířata z farmy.
 děti, hrát, hřiště
Ani na Moravě a ve Slezsku nepřijdete zkrátka. Obzvlášť zajímavá je Galaxie ve Zlíně. Celá rodina se naučí něco o vesmíru a rozhodně na tento zážitek nezapomenete.
Máte rádi kovboje? Pak se budete cítit skvěle ve Western Parku v Boskovicích. Vše je stylově slazeno jako v nějakém filmu, mají tu zvířátka a spoustu dalších her a atrakcí.
A když je venku nádherně a vy si to chcete užít a zároveň něco vidět, dobrou volbou může být Areál Miniuni v Ostravě. Uvidíte všechny možné známé budovy Evropy a možná se i něco přiučíte.