Co koupit manželovi k narozeninám?

0 Comments

Váš manžel bude mít v blízké době narozeniny, ale vy stále nevíte, čím mu udělat radost? Nevadí! Máme pro vás pár výborných tipů, které potěší prostě každého správného muže! Prvním, a to nejlepším tipem na narozeninový dárek, je pípa s chlazením. Proč? Vy snad znáte Čecha, který by neměl rád pivo? Pokud navíc máte dům se zahradou, určitě se vám pípa bude hodit. Jedná se totiž o výbornou věc, která vám zpříjemní leckteré teplé odpoledne pod pergolou. Pokud navíc velmi často pořádáte zahradní akce, určitě pípu upotřebíte.

natočené pivo

Máte byt? Nevadí. Velká část českých mužů ocení pípu i zde. Máte-li na ni alespoň trochu místa, určitě ji kupte. Sice se nejedná o levný dárek, ale oplátkou dostanete to, že se váš muž bude více držet doma a vy si budete moci společně užívat krásné chvíle.

Pípa s chlazením není nic pro vás? Nevadí! Máme tu další výborný tip! Kupte vašemu muži nůž – přeci jen se říká, že správný muž, má mít nůž. Pokud navíc koupíte nějaký kvalitní, určitě to potěší každého muže – a o to více, pokud je váš muž rybář, myslivec, nebo nějaký kutil. Nůž zkrátka nadchne každého.

muži s pivem

Pokud navíc máte manžela, který je například rybář, dejte mu poukázku do obchodu s rybářskými potřebami! On si jistě vybere a vy budete mít o starost míň. Rozhodně se nepokoušejte vybírat udice ani žádné další speciální vybavení sami, pokud tomu nerozumíte – v naprosté většině případů to totiž skončí fiaskem. Obdobně je tomu, pokud je myslivec.

Našim dalším typem je nestárnoucí klasika – spodní prádlo a ponožky. Pokud koupíte nějaké luxusní značkové spodní prádlo, určitě budete moci pozorovat, jak vašemu muži naroste sebevědomí. Ne nadarmo se totiž povídá, že kvalitní spodní prádlo tvoří více než polovinu sebevědomí! Obdobně je tomu i s ponožkami.

Zkrátka, možností máte opravdu hodně – jen si vybrat tu nejlepší